PPC kampane

Čo všetko je k dispozícii pri PPC kampani?
Webová stránka FX ponúka reklamu za platenú cenu za kliknutie v sieti Google a Bing Search. Ak chcete, aby vaša PPC reklama prekonala tieto siete, zvážte remarketing alebo mobilné reklamy!
Remarketing – Vďaka efektívnym výzvam na akciu spolu s presvedčivými návrhmi remarketingové reklamy pripomínajú návštevníkom stránok, že sa neskôr vrátia na vašu stránku. Účinným doplnkom je správa PPC kampani a  možnosti zacielenia zahŕňajú zobrazovanie remarketingových reklám návštevníkom, ktorí si prezerali kľúčovú webovú stránku, alebo potenciálnemu zákazníkovi, ktorý odišiel do polovice procesu nákupného košíka. Remarketing PPC vám umožňuje zachytiť a konvertovať potenciálnych zákazníkov, ktorí by inak boli konkurencii stratení.
Reklamy pre mobilné zariadenia – od roku 2010 vyhľadávače hlásili v priemere 25% vyhľadávaní na mobilných zariadeniach. S potenciálne 25% potenciálnych zákazníkov, ktorí vykonávajú vyhľadávanie na svojich tabletoch alebo smartfónoch, umožňuje mobilný PPC vašim firmám zacieliť na veľké publikum,a tak dokázať to, že správny manažér PPC kampane môže premeniť aj vás na nového zákazníka. V prípade mobilných reklamných kampaní vytvárajú odborníci webových stránok na webových stránkach PPC reklamy špeciálne na vytváranie vysokých mier prekliknutia a miery konverzie od používateľov vyhľadávajúcich mobilné zariadenia.
Služby správy PPC pre neziskové organizácie
Ak vaša nezisková organizácia má záujem o partnerstvo s WebpageFX pre správu PPC alebo ak v súčasnosti používate program Google Ad Grants na inzerciu na PPC, pozrite si neziskové ceny za správu služieb PPC, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako môžeme Pomôcť vašej organizácii prilákať viac darcov alebo potenciálnych zákazníkov.
Ako robí WebpageFX autoritu pre cenové riadenie PPC?
WebpageFX má niektorých z najlepších obchodníkov s internetom v odvetví s viac ako 15 vlastnými certifikovanými profesionálmi v službe AdWords. Váš predajca na internete bude certifikovaný spoločnosťou PPC a vaša kampaň bude ťažiť z ich bohatých skúseností s prevádzkou platených kampaní. WebpageFX ponúka služby internetového marketingu, pretože PPC bola jednou z reklamných možností.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s