Čo je Pay Per Click reklama?

ppc reklama
Stručná Pay Per Click definícia je: PPC je druh sponzorovanej online reklamy, ktorá sa používa v širokej škále internetových stránok, vrátane vyhľadávačov, kde inzerent platí len vtedy, ak webový používateľ klikne na ich reklamu. Z tohto dôvodu titul, “pay per click”.
Keď nás naši klienti požiadajúo definovanie Pay Per Clickpovieme im, že PPC je nákladovo veľmi efektívny spôsob, ako im umožníme aby si ich stránky všimol ich cieľové publikum, zatiaľ čo naše ďalšie internetové marketingové stratégie sú postupné a pomáhajú ich webu dosiahnuť ich prirodzený potenciál.
pay_per_click.jpg
V istom zmysle, PPC reklama funguje ako tiché aukcie. Inzerenti prihadzujú na kľúčové slová alebo na frázy, ktoré sú podľa nich ich cieľové, publikum by malo zadať vyhľadávacie pole, keď hľadajú konkrétny tovar alebo služby. Keď rôzny užívatelia webových stránok vyhľadávajú na webe tak do poľa vyhľadávača, ktorý zodpovedá zoznamu kľúčových slov inzerenta vpíšu slovo, ktoré sa nachádza na ich webe.Je to prepojené tak, že to kooperuje s webovou stránkou a s obsahom, ktorý koreluje s kľúčovými slovami a frázami vybranými zadávateľmi reklamy.PPC reklama môže byť zobrazená na stránke. V prípade, že máte záujem o PPC reklamu tak skúste zadať do vyhľadávača ppc Bratislava a uvidíte koľko webových odkazov sa vám zobrazí. Vo vyhľadávačoch je PPC reklama vždy umiestnená tesne nad alebo napravo od výsledkov vyhľadávania kde je ľahko viditeľná. Na iných druhoch webových stránok bude reklama zas umiestnená v mieste, ktoré dizajnéri webových stránok považujú za najvýhodnejšie miesto pre inzerenta.
Rozlišovať PPC reklamy od prirodzených výsledkov vyhľadávania zobrazených na stránke, bude pre vyhľadávače často umiestniteľné ako  PPC reklamy za “sponzorované odkazy” alebo “sponzorované odkazy”, ktoré tiež uľahčujú ich veci na stránkach, ktoré sú plné s textom a ďalšími položkami ktoré konkurujú pozornosti na webe.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s